دندانپزشکی زیبایی مشهد

کلینیک دندانپزشکی در مشهد - دندانپزشکی در مشهد بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد بهترین متخصص ایمپلنت در مشهد بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد بهترین دندانپزشک مشهد نی نی سایت بلیچینگ دندان مشهد نی نی سایت بلیچینگ دندان خوبه بهترین دکتر دندانپزشکی در مشهد کامپوزیت دندان در مشهد قیمت ایمپلنت دندان در مشهد دندانپزشکی در مشهد سیم کشی دندان در مشهد قبل و بعد کامپوزیت دندان

دندانپزشکی زیبایی مشهد

دندانپزشکی زیبایی، یکی از شاخه های دندانپزشکی محسوب می شود که به طور خاص بر فرایندهای پزشکی مربوط به زیباسازی دندان ها متمرکز است. دندان ها تأثیر بسیار چشم گیری بر زیبایی چهره و لبخند افراد دارند. لذا افرادی که به زیبایی چهره و لبخند خود اهمیت می دهند، توجه ویژه ای به زیبایی دندان های خود دارند.

در سال های اخیز، تقاضای خدمات زیبایی دندانپزشکی به شدت رو به افزایش بوده است. در شهری همچون مشهد که دومین کلان شهر پرجمعیت ایران محسوب می شود، شهروندان بسیار زیادی متقاضی انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی هستند. یکی از مهمترین دغدغه های این افراد، دسترسی و یافتن یک دندانپزشکی زیبایی مشهد است که بتوانند با اطمینان و اعتماد کامل و خیالی آسوده به آن مراجعه نمایند و خدمات دندانپزشکی زیبایی مشهد را دریافت نمایند.

همچنین مطالعه کنید : دندانپزشکی کودک  در مشهد 

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم به شما کمک کنیم تا برای یافتن دندانپزشکی زیبایی مشهد با مشکل مواجه نباشید.

دندانپزشکی زیبایی
 
زیبایی دندان ها و زیبایی لبخند، یکی از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی های زیبایی چهره محسوب می شود. در دندانپزشکی زیبایی، تمرکز دندانپزشک بر شکل و رنگ دندان ها قرار می گیرد. همچنین دندانپزشکی زیبایی به طور خاص به طراحی لبخند زیبا در چهره فرد می پردازد.
 
در دندانپزشکی زیبایی، خدماتی نظیر سفید کردن دندان ها، باندینگ کامپوزیت، روکش کردن دندان ها، لمینت سرامیکی دندان، ایمپلنت دندان، تغییر شکل لثه ها، افزایش طول تاج دندان و بلیچینگ دندان ها انجام می شود.
 
هدف از انجام خدمات دندانپزشکی زیبایی، غالباً مواردی نظیر اصلاح طرح لبخند افراد، تصحیح رنگ دندان ها، ردیف کردن دندان ها، بستن فاصله دندان ها، درمان نقایض مینای دندان، ترمیم با دوام پوسیدگی های وسیع دندان های جلو و اصلاح زشتی لثه ها می باشد.
در دندانپزشکی زیبایی به طراحی لبخند افراد در فرایند دندانپزشکی زیبایی توجه زیادی می شود. گاهی خدمات دندانپزشکی زیبایی با هدف طراحی لبخند جوانی انجام می شود. در این طرح لبخند، دو دندان جلو، کمی بلندتر و مشخص تر از بقیه دندان ها هستند.
در طرح لبخند عاقلانه، دندان ها تقریباً در یک ردیف افقی قرار می گیردند. این نوع لبخند معرف درابت و تکامل عقلانی است. طرح لبخند اسپرت، طرحی مابین طرح لبخند جوانی و لبخند عاقلانه محسوب می شود. این نوع لبخند، غالباً گرمی و طراوت را بازتاب می دهد.
 
یک لبخند ایده آل در دندانپزشکی زیبایی، باید قرینگی لبخند و انطباق خط وسط دندان ها با خط وسط صورت را نمایش دهد. در لبخند ایده آل، خط افقی که لبه دندان ها را به هم متصل می کند، با خط افقی صورت موازی است. قوس لبه دندان های بالا باید با قوس لب در هنگام لبخند موازی باشد. به طور ایده آل، خط لبه لثه دندان های بالا باید با قوس پایینی لب بالا در هنگام لبخند منطبق باسد تا میزان دیده شدن لثه به حداقل برسد.
 
در افرادی که عرض لبخند کی دارند، دندان های کناری در تاریکی دیده می شوند. اما در افرادی با عرض لبخند زیاد این نواحی کاملا پر دیده می شوند. قسمت قابل رؤیت دندان ها باید با یکدیگر از نسبت طلائی پیروی کنند. نسبت طلائی، بیان گر نسبت طول و عرض دندان است که عرض هر دندان باید 75 درصد طول همان دندان باشد.
 
رنگ دندان ها نیز تأثیر چشمگیری در زیبایی چهره افراد دارد. برای سفیدی و درخشندگی رنگ دندان ها از خدمات دندانپزشکی زیبایی لمینت استفاده می شود.لمینت همچنین فصله بین دندان ها را نیز می تواند پر کرده و بر زیبایی چهره از این طریق نیز بیفزاید.
 
لمینت ونیر، قطعات نازکی از جنس چینی شبیه به مینای دندان است که به شکل ماهرانه ای در لابراتوارهای دندانپزشکی برای هر فرد به طور خاص پس از انجام معاینات لازم توسط پزشک متخصص ساخته می شود.
 
 همچنین مطالعه کنید : دندانپزشکی اطفال 
 
دندانپزشکی زیبایی مشهد
 
همان طور که گفته شد، یافتن یک دندانپزشکی زیبایی خوب و مطئن که خدمات فوق را با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه دهد، در شهر مشهد همواره یکی از دغدغه های مهم شروندان مشهدی متقاضی خدمات دندانپزشکی زیبایی مشهد محسوب می شود.
کلینیک دندانپزشکی مروارید با هدف به کارگیری بهترین متخصصان و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا در زمینه دندانپزشکی به منظور ارائه بهترین، بی نقص ترین و با کیفیت ترین خدمات به مشتریان در شهر مشهد تأسیس شده است. این کلینیک تلاش کرده است تمامی خدمات دندانپزشکی را اعم از خدمات درمانی و زیبایی به بهترین شکل و با به کارگیری بهترین دندانپزشکان متخصص مشهد در هر یک از تخصص ها و رشته های مختلف دندانپزشکی به مشتریان خود ارائه دهد.
 
کلینیک دندانپزشکی مروارید دارای بخش های مختلفی است که خدمات مختلف دندانپزشکی را به مشتریان ارائه می دهند. این بخش ها شامل لاین تخصصی زیبایی، ارتودنسی، جراحی دندان، کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان و اطفال و لاین تخصصی کاشت دندان می باشد. در هر یک از این بخش ها خدمات مختلف و جامع و کاملی به مشتریان ارائه می شود. این خدمات شامل درمان ریشه، جراحی های عقل نهفته، هوم بلیچینگ، پروتز متحرک، جراحی ایمپلنت، آفیس بلیچینگ، انواع پروتز ثابت دندان، پر کردن دندان، لمینت سرامیکی، روکش سرامیکی، پروتز دست دندان کامل متحرک، دست دندان کامل متکی بر ایمپلنت، بستن دیاستم، جراحی جینجیوکتومی، اصلاح بدفرمی دندان ها، ارتودنسی، جراحی ایمپلنت، ونیر کامپوزیت، روکش سرامیکی، اصلاح و طراحی لبخند، جراحی افزایش طول تاج دندان، جراحی زیبایی، روکش پیش ساخته دندان و اطفال، اصلاح لب پریدگی دندان، نگین دندانی و دندانپزشکی اطفال می باشد. کلینیک دندانپزشکی مروارید در تمامی ایام هفته با بهره مندی از بهترین دندانپزشکان شهر مشهد آماده ارائه خدمات مختلف از جمله خدمات دندانپزشکی زبایی به مشتریان مشهدی و مسافران شهر مشهد می باشد.
کلینیک دندانپزشکی مروارید تلاش کرده است تا به ویژه در بخش دندانپزشکی زیبایی به منظور ارائه هر یک از خدماتی که در بالا به آن ها اشاره شد، بهترین دندانپزشک مشهد را که در ارائه هر یک از این خدمات دارای دانش، مهارت، تجربه و تخصص کامل و سوابق درخشان بوده است را به کار گرفته و در هر زمینه ای خدمات خود را توسط بهترین دندانپزشکان شهر مشهد در آن زمینه به مشتریان خود عرضه نماید.
 
کلینیک دندانپزشکی مروارید با در اختیار داشتن بهترین و مدرن ترین تجهیزات و به کارگیری بهترین متخصصان دندانپزشکی زیبایی مشهد، اکنون به عنوان یکی از بهترین و مدرن ترین کلینیک های دندانپزشکی زیبایی مشهد شانخته می شود و آماده ارئه تمامی خدمات دندانپزشکی زیبایی به متقاضیان است.
 

پزشکان این دپارتمان

X