لاین تخصصی کاشت دندان مشهد

کلینیک دندانپزشکی در مشهد - دندانپزشکی در مشهد بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد بهترین متخصص ایمپلنت در مشهد بهترین دندانپزشک زیبایی در مشهد بهترین دندانپزشک مشهد نی نی سایت بلیچینگ دندان مشهد نی نی سایت بلیچینگ دندان خوبه بهترین دکتر دندانپزشکی در مشهد کامپوزیت دندان در مشهد قیمت ایمپلنت دندان در مشهد دندانپزشکی در مشهد سیم کشی دندان در مشهد قبل و بعد کامپوزیت دندان

لاین تخصصی کاشت دندان مشهد

خدمات کاشت دندان یا ایمپلنت دندان، در سال های اخیر با تقاضای بسیار زیادی مواجه شده است. با توجه به حجم تقاضایی که برای خدمات کاشت دندان در شهر بزرگ و پرجمعیت مشهد وجود دارد، دریافت خدمات کاشت دندان مشهد برای متقاضیان یک دغدغه جاری محسوب می گردد.
 
برای دریافت خدمات کاشت دندان مشهد، شهروندان مشهدی همواره با این پرسش مولجه هستند که مرکز مناسبی که می توانند خدمات کاشت دندان مشهد را با آسودگی خاطر دریافت کنند و سال ها از کیفیت آن بهره مند گردند، چه مرکزی است. در این مطلب قصد داریم شما را در یافتن یک مرکز مناسب برای دریافت خدمات کاشت دندان مشهد یاری کنیم.
 

کاشت دندان

 
کاشت دندان یا ایمپلنت دندان، روشی است که در آن ماده ای آلوپلاستیک به روش جراحی در داخل ریج استخوانی باقیمانده به عنوان زیرساخت پروتز دندانی قرار داده می شود. 
اگرهدف نهایی، بازسازی شکل، عملکرد، راحتی، زیبایی، تکلم و سلامت بیمار باشد، کاشت دندان به بهترین صورت و با کمترین اثرات نامناسب جانبی در صورت رعایت کلیه اصول میتوانند این هدف را برآورده سازند. همین مسأله نیاز به استفاده از درمان های کاشت دندان را می افزاید. عوامل زیر در افزایش نیاز به کاشت دندان مؤثر است.
1- طولانی شدن عمر افراد و از دست رفتن بیشتر دندان ها در رابطه با افزایش سن.
2- عوارض بی دندانی که خود را در برهم زدن اکلوژن دندانی،  افزایش سرعت تحلیل ریج بی دندان و … نشان می دهد.
3- شکست های متعدد و نارضایتی بیماران از روش های متداول جایگزینی دندان های از دست رفته، چه به صورت پروتزهای ثابت و به خصوص پروتزهای متحرک.
4- اثرات مضر و جانبی پروتزهای متحرک برای بیمار
5- جنبه های روانی از دست دادن دندان ها که ممکن است از احساس از دست دادن جزئی از بدن خویش تا عدم وجود اعتماد به نفس به دلیل نقص در زیبایی، مشکالت تکلمی و گفتاری در جمع در بی دندانی های وسیع تر و در استفاده از پروتزهای متحرک وجود داشته باشد.
6- مزایای اثبات شده و نتایج مثبت استفاده از کاشت دندان، ایمپلنت ها و پروتزهای متکی بر ایمپلنت
با این که سیستم هنای مختلف برای کاشت دندان در حال حاضر وجود دارد و هر کدام از مزایای خود می گویند، اما این دام برای هر دندانپزشکی وجود دارد که تصور کند هر سیستم جدیدی میتواند بهتر و ارزان تر باشد.
تمام درمان های کاشت دندان وابستگی به سطح بالایی از آموزش های کلینیکی و تجربه دارند. بسیاری از هزینه درمان نه به خاطر سیستم انتخابی بلکه وابسته به زمان درمان کلینیکی و هزینه های لابراتواری است.
ویژگی های یک کاشت دندان موفق
برای یک کاشت دندان موفق یا ایمپلنت دندان موفق می توان معیارها و ویژگی های زیر را برشمرد:
1- یک ایمپلنت منفرد غیرمتصل موقع آزمایش کلینیکی بدون حرکت باشد.
2- بررسی رادیوگرافیک، هیچ گونه رادیولوسنسی را در اطراف کاشت دندان نشان ندهد.
3- پس از یک سال از فانکشن ایمپلننت، تحلیل عمودی استخوان در رادیوگرافی کمتر از 2/1 میلیمتر در سال باشد.
4- کاشت دندانی کاراست که علائمی از درد، عفونت، نوروپاتی، پاراستزی یا دستذاندازی به کانال عصب تحتانی نداشته باشد.
5- حداقل، کاشت دندان بایند دارای شرایط بالا بنا درصد موفقیت 85 درصد در پایان یک مشاهده 5 ساله و 81 درصد در پایان یک دوره ده ساله باشد. در صورتی که کاشت دندان دارای شرایط بالا باشد، یک کاشت دندان یا ایمپلنت موفق محسوب می شود.
اما بسیاری از شهروندان مشهدی برای یافتن یک مرکز دندانپزشکی و دریافت خدمات کاشت دندان مشهد که کیفیت مورد اشاره در بالا را تضمین نماید، با دشواری رو به رو هستند. برای دریافت خدمات کاشت دندان مشهد با تضمین کیفیتی که اشاره شد، کافی است به کلینیک دندانپزشکی مروارید در مشهد مراجعه نمایید و از خدمات بهترین متخصصان ایمپلنت و کاشت دندان مشهد بهره مند شوید.
 

همچنین مطالعه کنید : دندانپزشکی کودک  در مشهد 

مزایای کاشت دندان

 
1- حفظ استخوان آلوئول: کاشت دندان می تواند پهنا و ارتفاع استخوان را تا زمانی که دندان به صورت سالم در استخوان قرار دارد، حفظ نماید. این در حالی است که یکی از مهم ترین عوارض از دست رفتن دندان ها تحلیل استخوان آلوئول و حتی ادامه تحلیل تا استخوان بازال است.
2- بازسازی و حفظ بعد عمودی اکلوژن
3- حفظ زیبایی صورت: در هنگام از دست دادن دندان ها و استفاده از پروتز متحرک، به خصوص درنواحی قدامی به این دلیل که دندان ها حتی الامکان باید نزدیک به ریج قرار گیرند تا دنچر بتواند ثبات خود را حفظ کند، ممکن است ساپورت عضلات کاهش یافته و از زیبایی کاسته شود. در صورت کاشت دندان به دلیل این که می توان پروتز را حتی به صورت کنتی لور قرار داد و ساپورت بیشتری برای عضلات تأمین کرد، زیبایی به صورت مطلوب تر تأمین می شود.
4- بهبود تکلم
5- بهبود اکلوژن
6- بهبود و یا اجازه دادن به بازیابی عمل پروپریوسپتیو دهان
7- کاهش اندازه پروتز به ویژه در پروتزهای متحرک
8- بهبود ثبات و گیر پروتزهای متحرک
9- امکان استفاده از پروتزهای ثابت به جای پروتزهای متحرک
10- حذف نیاز به تغییر دندان های مجاور
11- بهبود سلامت و وضعیت روانی بیمار
12- بهبود کارای جویدن و جلوگیری از اختلالات گوارشی
با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی مروارید می توانید از خدمات کاشت دندان مشهد بهره برده و تمامی مزایای آن را با بالاترین کیفیت دریافت کنید.
 

 

کاشت دندان مشهد

 
 شهروندان و مسافران بی شمار شهر مشهد، جهت انجام خدمات کاشت دندان در مشهد، همواره با چالشی جدی مواجه هستند. از آنجا که کاشت دندان،  فرایندی است که اثرات آن می تواند تا ایان عمر همراه فرد باشد، متقاضیان خدمات کاشت دندان، همواره به دنبال یافتن یک مرکز کاملاً مطمئن هستند که بتوانند با خیالی آسوده، برای مدتی طولانی از خدمات این مرکز، با کیفیت بالا بهره مند گردند.
 
خدمات کاشت دندان مشهد در کلینیک دندانپزشکی مروارید، می تواند ایمنی و اطمینان خاطر شما را فراهم نماید. برای دریافت خدمات کاشت دندان مشهد، می توانید در تمام ایام هفته از خدمات کلینیک دندانپزشکی مروارید با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

همچنین مطالعه کنید : دندانپزشکی اطفال 

 
کلینیک دندانپزشکی مروارید با در اختیار داشتن مدرن ترین و بهترین امکانات دندانپزشکی و بهره گیری از بهترین، مجرب ترین و با دانش ترین متخصصان کاشت دندان مشهد، خدمات کاشت دندان شما را با بهترین کیفیت ممکن ارائه داده و رضایت قطعی شما را تضمین خواهد کرد.
 
کلینیک دندانپزشکی مروارید دارای بخش های مختلفی است که خدمات مختلف دندانپزشکی را به مشتریان ارائه می دهند. این بخش ها شامل لاین تخصصی زیبایی، ارتودنسی، جراحی دندان، کلینیک تخصصی دندانپزشکی کودکان و اطفال و لاین تخصصی کاشت دندان می باشد. در هر یک از این بخش ها خدمات مختلف و جامع و کاملی به مشتریان ارائه می شود.
 
این خدمات شامل درمان ریشه، جراحی های عقل نهفته، هوم بلیچینگ، پروتز متحرک، جراحی ایمپلنت، آفیس بلیچینگ، انواع پروتز ثابت دندان، پر کردن دندان، لمینت سرامیکی، روکش سرامیکی، پروتز دست دندان کامل متحرک، دست دندان کامل متکی بر ایمپلنت، بستن دیاستم، جراحی جینجیوکتومی، اصلاح بدفرمی دندان ها، ارتودنسی، جراحی ایمپلنت، ونیر کامپوزیت، روکش سرامیکی، اصلاح و طراحی لبخند، جراحی افزایش طول تاج دندان، جراحی زیبایی، روکش پیش ساخته دندان و اطفال، اصلاح لب پریدگی دندان، نگین دندانی و دندانپزشکی اطفال می باشد.
 
کلینیک دندانپزشکی مروارید در تمامی ایام هفته با بهره مندی از بهترین دندانپزشکان شهر مشهد آماده ارائه خدمات مختلف از جمله خدمات کاشت دندان به مشتریان مشهدی و مسافران شهر مشهد می باشد و برای دریافت خدمات کاشت دندان مشهد با اطمینان خاطر می توانید به این کلینیک مراجعه نموده و از خدمات آن بهره ببرید.
 
 

پزشکان این دپارتمان

X